fbpx
+37067021726

Langų tamsinimas svarbi automobilių eksterjero detalė dėl daugelio priežasčių:

Kokybiškai užtamsinti automobilio langai akcentuoja jo savitumą. Automobilis su tamsintais langais atrodo solidžiau, neretai prabangiau, taip pat tonuoti langai padeda labiau išryškinti transporto priemonės korpusą.
Vyrauja nuomonė, kad vairuojant tokį automobilį suprastėja matomumas, tačiau, priešingai, langų tamsinimas apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o kalbant apie tamsų paros metą – nuo akinančių kito automobilio šviesų. Tamsinti langai labai aktualu esant kūdikiui – mažylio neakina saulės spinduliai, o Jūs galite ramiai tęsti kelionę nesigręžiodami atgal į vaiką kas kelios minutės.

Vasarą plėvelės iki 75 procentų sumažina karščio pralaidumą ir  padeda išlyginti temperatūros skirtumus salone dėl kepinančios saulės ir šaldančio kondicionieriaus. Profesionaliai atliktas langų tamsinimas ne tik sukuria geresnį bendrą transporto priemonės vaizdą, tačiau yra ir saugumo priemonė. Autoįvykio metu subyra galiniai ir šoniniai automobilio stiklai, nuo stiklo šukių gali nukentėti keleiviai, jeigu dūžta plėvele padengtas stiklas, dažniausiai jis lieka savoje vietoje ir pakimba ant plėvelės, kitaip tariant, jis lieka savoje vietoje.

 

Nereikia pamiršti, kad apsauginėmis plėvelėmis galima padengti ne tik automobilio, tačiau ir pastatų langus bei interjerą:

Kokybiškos tamsinančios plėvelės sulaiko ultravioletinius spindulius, patalpoje panaikina nepageidaujamą saulės atspindį nuo poliruotų ir stiklinių paviršių, apsaugo baldus bei interjero detales nuo išblukimo. Plėvele tonuoti stiklai mažina akinantį saulės spindulių poveikį ir stabdo šilumos prasiskverbimą į patalpąs. Taip padidėja darbo efektyvumas pastate.

Taip pat yra apsauginės plėvelės, skirtos stiklo sutvirtinimui, apsaugančios nuo smūgių ir sudužimo. Šios plėvelės puikiai tinka vitrinų langų apsaugai.